Přejít k obsahu
Hadfieldova ocel - Austenitická struktura zpevněná deformačně indukovaným martenzitem.

Studentská konference - Ergonomie a moderní životní styl

Vážené studentky, Vážení studenti,

dne 28. 4. 2022 se uskuteční studentská ERGO konference.  Jejím pořadatelem je Česká ergonomická společnost, sdružující odborníky zabývající se rozvojem a uplatňováním ergonomie v různých oblastech života a práce.

V rámci této konference je studentům vysokých škol, a to zejména studentům postgraduálních oborů, nabízena příležitost pro vlastní publikační činnost. Na základě preference je možné zpracovat problematiku ergonomie v různých oblastech, jako je průmysl, produktový design, 3D tisk, moderní technologie, fyzioterapie a rehabilitace, zdravotnictví, architektura, školství, doprava, optimalizace pracovního prostředí aj. Své projekty pak mohou studenti přihlásit do odborné  soutěže na webových stránkách konference.  Více  na www.ergokonference.cz.

letak_ergokonference2

14.03.22